20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Tolnai Világtörténelme I-XX. kötet. Szerk.: Dr. Ballagi Aladár. Bp., é.n. Tolnai Nyomdaiműintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett félvászon-kötésben, kopott borítóval, az 1. és 5. kötet gerince javított, a 9. kötet gerince sérült, 13. kötet hátsó borítója viseltes, foltos.