Szalóczy Pál: A leírt szöveg felolvasandó. Mikrofontörténetek a Magyar Rádió hőskorából. Bp., 2005, Magyar Rádió. Kiadói kartonált kötés, CD-melléklettel, Többek között Horthy Miklós kormányzó, Gömbös Gyula miniszterelnök és Pluhár Sándor sportriporter hangjával, jó állapotban.
Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vádirat Babós József, Dominich Vilmos és hadbíró-pribékjeik ellen. Részletek a különböző ellenállási mozgalmakból.(Magyar Golgota.) Bp.,(1945), (Müller Károly Könyvkiadóvállalat), (Légrády-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval.
Brzezinski, Zbigniew: A nagy sakktábla. Amerika világelsősége és geopolitikai feladatai. Bp., 2017, Antall József Tudásközpont. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Juhász Nagy Sándor: A magyar októberi forradalom története (1918. okt. 31. - 1919. márc. 21.). Bp., 1945, Cserépfalvi, 540 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
Horváth Zoltán: A jobbágyvilág alkonya Sopron megyében. Bp., 1976. Akadémiai Kiadó. A megye összes települése viaszpecsét-lenyomatainak fényképtábláival és leírásaival, valamint térkép és táblázat mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
VIII. Henrik udvarában. Egy korszak arculata versekben és rajzokban. A verseket válogatta és fordította: Mészöly Dezső. A Holbein-portrékat válogatta és fényképezte Rácz István. Számos illusztrációval. Bp., 1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírkötés, bakelit lemez-melléklettel.