15186.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XXVI. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1938, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven./ Statistical yearbook of the capital city of Budapest. XXVI. Year. 1938. Half-linen-binding, with spotty and worn cover, in Hungarian and German languages.