15063.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel.