Giovanni Francesco Gemelli Careri: Giro Del Mondo Del Dottor D. Gio. Francesco Gemelli Careri. Tomo Nono cioé Aggiunta a Viaggi di Europa ove si contiene Spezialmente Il viaggio della Maestá di Carlo III. de Vienna a Barcellona, e quanto e accaduto di piú notabile in guerra dalla morte del Serenissimo Carlo II. fino al presente. Velence, 1719, Sebastiano Coleti, 288 p. Giovanni Francesco Gemelli...
(A Szerémségi Hercegség leirasa) Avanci, Giuseppe: Chorographia istorica del Ducato,e Provincia del Sirmio dalla Sagra Cesarea Maesta di Leopoldo invittissimo Imperatore Conferito col Mero, e Misto Impero, e col Titolo d Altezza al Prencipe Livio Odescalchi Duca di Bracciano, e Ceri &c. Tradotta nell Idioma Italiano dalla gia stampata in Latino dall istesso Autore Guiseppe Avanci da Fermo, E dal ...
Tata története I-II. kötet. I. kötet: (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. II. kötet: 1727-1970. Szerk.: Körmendi Géza. Tata, 1979-1984, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötésben, az I. köteten a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. A II. kötet megjelent 2000 példányban.
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval.
Vésztő története. Kezdetektől a várossá válásig. Szerk. Ladányi Károly. Vésztő, 2008, Vésztő Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Ritka! Jó állapotban.
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos képpel illusztrálva.Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, javított gerinccel és borítóval, de belül jó állapotban.
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában 1-2. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.