Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 251

15048.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon-kötés, kiadói papírbosítóval. Megjelent 2500 példányban.
15049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Szerk.: Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna. Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
15050.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Blazovich László (szerk.): Tanulmányok Csongrád megye történetéből. XVI. Szeged, 1990, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben
15052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Toborzás az osztrák gyógy- és fürdőhelyekre. Szerk.: Reszler Géza. Salzburg, (1933), R. Kiesel Verlag. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, magyar nyelven.
15053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Eger. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 2.. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, két kihajtható térképpel.
15054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Szakoly. Képes helytörténet, gazdasági, társadalmi változások. Szakoly, 2002, Szakoly Község Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Győri András, a szerkesztő bizottság egyik tagjának dedikációjával Tatár Attila tűzoltó vezérőrnagynak, BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatáság főigazgató helyettesének.
15055.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Budapest Székesfőváros Közigazgatása az 1904. évben. A Székesfőváros Közigazgatási Évkönyve III. kötete. Bp., 1906, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
15056.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Rúzsa története és népélete. Szerk.: Marjuncz László. Szeged,2001, Juhász Nyomda Kft., 429 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15057.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Hans Coudenhove: My African neighbors. Man, bird, and beast in Nyasaland. Boston, 1925, Little, Brown, and Company. Angol nyelven, kaidói egészvászon kötésben, kissé kopott hátsó borítóval. / In English, linen binding, slightly worn back cover.
15058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban!  Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948.  Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Vadas Ferenc: Tolna megye múzeumai. 1981-1985. Béri Balogh Ádám Múzeum Évkönyve. Szekszárd, 1986, Béri Balogh Ádám Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft