Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon-kötés, kiadói papírbosítóval. Megjelent 2500 példányban.
Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Szerk.: Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna. Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
Toborzás az osztrák gyógy- és fürdőhelyekre. Szerk.: Reszler Géza. Salzburg, (1933), R. Kiesel Verlag. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, magyar nyelven.
Eger. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 2.. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, két kihajtható térképpel.
Szakoly. Képes helytörténet, gazdasági, társadalmi változások. Szakoly, 2002, Szakoly Község Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Győri András, a szerkesztő bizottság egyik tagjának dedikációjával Tatár Attila tűzoltó vezérőrnagynak, BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatáság főigazgató helyettesének.
Budapest Székesfőváros Közigazgatása az 1904. évben. A Székesfőváros Közigazgatási Évkönyve III. kötete. Bp., 1906, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
Hans Coudenhove: My African neighbors. Man, bird, and beast in Nyasaland. Boston, 1925, Little, Brown, and Company. Angol nyelven, kaidói egészvászon kötésben, kissé kopott hátsó borítóval. / In English, linen binding, slightly worn back cover.
Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban! Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vadas Ferenc: Tolna megye múzeumai. 1981-1985. Béri Balogh Ádám Múzeum Évkönyve. Szekszárd, 1986, Béri Balogh Ádám Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.