4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Prof. Franz Spirago: Példatár főleg hitszónokok és hitoktatók számára. Fordította: Bezerédj László. Bp.,1927, Szent István-Társulat, 868+IV p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, egy kijáró lappal, ceruzás aláhúzásokkal, az egyik lap foltos (I./II.)