DN "NVB" zománcozott, hátoldalán jelzett Ag kitűző, gyártói jelzéssel (20mm) T:2 ND "NVB" enamelled Ag pin with hallmark on back, with makers mark (20mm) C:XF
Románia DN "Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:1- Romania ND "Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége (Hungarian Teachers Alliance in Romania)" silver plated decoration on ribbon C:AU
Szovjetunió 1969. "Vladimir Iljics Lenin Születésének 100. évfordulójára / Bátor Munkáért" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 Soviet Union 1969. "In Commemoration of the 100th Anniversary of the Birth of Vladimir Ilyich Lenin / For Valiant Labour" brass medal with ribbon C:XF
Szovjetunió 1979. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal T:2 Soviet Union 1979. "Veteran of Labor" silver plated tombac decoration on ribbon with award document C:XF
Szovjetunió DN Gárda egység veterán jelvénye, zománcozott, aranyozott fém jelvény (40mm) T:1- Soviet Union ND Guard Regiment Veteran's badge, enamelled, gilt metal badge (40mm) C:AU
3db-os zománcozott kitűző tétel a szocialista időszakból, benne "Ém. Konzervipar Törzsgárda", "Vendéglátóipari Törzsgárda 10" és "MGJ(?) Törzsgárda" T:2
3db-os zománcozott jelvény és kitűző tétel a szocialista időszakból, benne "Lenfonó és Szövőipari V. 15 Törzsgárda", "Húsip. Élelm. M. Váll. Törzsgárda" és Magyar Államvasutak T:2,2-
3db-os aranyozott, zománcozott jelvény és kitűző tétel a szocialista időszakból, benne "BAV 25 Törzsgárda", "Ganz Mávag 30 Törzsgárda" és "Magyar Néphadsereg Művészegyüttese" T:1,1-