1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
1942-1992 Az 1942-ben érettségizett növendékek emlékkönyve. Írták a Budapesti Evangélikus Gimnázium 1942-ben érettségizett növendékei. Sajtó alá rendezte: Margitay Gedeon-Hódos Frigyes. Bp.,1942, Garab József Könyvnyomdája, 1+84+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, benne a hátsó szennylapon aláírásokkal az 50. éves, 1992-es osztálytalálkozóról, a 16. oldalon bejegyzésekkel a diákokra vonatkozóan, valamint 10 színes fotóval a osztálytalálkozóról, továbbá más papírokkal, levelekkel, és újságcikkekkel,amik az iskolára, vagy a diákokra vonatkoznak.