6 000 Ft
A műveltség könyvtárának 3. kötete: Az ember. Szerk.: Alexander Bernát, Lenhossék Mihály. A társadalom. Szerk.: Stein Lajos. Dr. Márki Sándor: Az újkor és legújabb kor története. Bp.,1905-1910,Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, fémplakettel, változó állapotban, kopott borítókkal, gerincekkel, Az ember c. kötet gerince javított, A társadalom c. kötet borítóján a vászon sérült.