Br. Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek I. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a címlapon, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Jókai Mór: Török világ Magyarországon II. rész. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Díszkiadás. III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, megviselt állapotban.
Arany János prózai dolgozatai. Arany János összes munkái V. kötet. Bp.,1884, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
Nippon hősei. Elbeszélés a japán-orosz háborúból. Az ifjuság számára németből átdolgozta Vida Aladár. Bp.,[1906], Sachs Frigyes, Neuwald Illés-ny. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.
Garay János összes munkái III. kötet. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos. Első teljes kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
Hock János: Szivárvány. (Tárcák.) Bp., 1894, Athenaeum. Korabeli festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a hátsó borító kissé foltos.
Szász Károly kisebb műfordításai I. kötet. Moore T. - Heine H. - Burns R. Bp., 1872, Ráth Mór, XII+356 p. Kiadói aranyozott egészvászon díszkötésben, Scheibe Ármin bécsi könyvkötő munkája, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Dóczi Lajos munkái X. kötet: Goethe költeményei. Fordította: Dóczi Lajos. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Arany János: Őszikék. Bp., 1897, Ráth Mór,X+124 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel, V+X. oldala lapjai kijárnak, a kihajtható melléklet hiányzik. Ritka!
Dóczi Lajos munkái IX. kötet: Schiller: Wallenstein. II. kötet. Drámai költemény három részben. Fordította: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Budapest, 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.