Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm Legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,én., Karl Nitzsche-Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Kálmán Jenő: Sicc a cirkuszban. Tankó Béla rajzaival. Bp., é.n., Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap belsején, és lapok tetején tollas bejegyzésekkel.
Babits Mihály: Oedipus király és egyéb műfordítások. Bp.,(1931), Athenaeum, 246+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték.Felvágatlan példány. Első kiadás.
Kosztolányi Dezső: Ábécé. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei V. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Kosztolányi Dezső: Elsüllyedt Európa. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei VII. kötet. Bp.,(1943), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.