Bán Károly Aladár: Pázmándi Horvát Endre Árpád-ja. Temesvár, 1897, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó, 68 p. Kiadói ragasztott borítójú papírkötés, de belül jó állapotban.
Ligárt Mihály: Vezérkönyv a beszéd- és értelemgyakorlatok tanításához. Pápa, 1912, Főiskolai-ny. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Az elátkozott család. Fordította Veres Sándor. Bp.,1902, Wodianer F. és Fiai, 148 p. Kiadói aranyozott, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, a borítója kopottas, foltos.
Gyarmath B. János: Égő Golgotán. Versek. Békéscsaba, 1921, Szerzői kiadás, "Körösvidék" Nyomda és Lapkiadó Vállalat, 124+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a borítóra kasírozták, pár lap javított (címlap hátoldala, utolsó oldal, 31. oldal.), a szerző névbélyegzőjével.
Omár Kháyyám: Rubáiyát. Szabó Lőrinc fordítása. Bp., [1943], Új Idők Irodalmi Intézet. 664. Számozott példány! Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Erdős Renée: Borsóhercegnő. Bp.,1924,Singer és Wolfner. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben. A szerző aláírásával.