Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete. Bp., 1980, Corvina. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
Körner, Éva: Gyula Derkovits. Bp., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott, kissé szakadt a papírborító gerince, francia, angol és német nyelven./ Paperbinding, in paper cover, with little bit worn paper cover, in French, English, and German language.
Szőnyi István bibliográfia. Összeállította: dr. Sin Edit. Pest Megyei Múzeumi Füzetek Új Sorozat 2. Szentendre, 1995, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Károlyi András festőművész kiállítása. Bp., 1977. A festő dedikációjával, egyik munkája mellékelt fotójával és annak hátoldalára írt autográf levelével! Tűzött papírkötésben, 8 p.
Palkó Tibor-Várszegi Tibor: A másik paradicsom./ The Other Paradise. Bp., 2002, Kijárat Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Számozott (500/439.) példány. A művészek aláírásaival.