15791.
317. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 000 Ft
F. Nork: Populäre Mythologie, oder Götterlehre aller Völker. I-II. kötet. (Egy kötetben:) Stuttgart, 1845, Scheible,Reiger&Sattler, 195+207 p.+ 3 kihajtható táblával. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Half-linen-binding, with slightly worn cover, with spotty pages, in German language.