Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, védőlap mindkét kötetben kijár, az I. kötetben az előzéklap és a címlap hiányzik, kopottas állapotban.
S.M.S. "Möwe". Vom Kommandanten Korvettenkapitän Burggraf Graf Nikolaus zu Dohna-Schlodien. Gotha, 1916, Verlag Friedrich Andreas Perthes AG. Kartonált kötés, javított gerinccel, egyébként jó állapotban / hardback, with corrected rootlet
Kuncz Aladár: Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1-2. köt. Bp. - Kolozsvár, é. n., Athenaeum - Erdélyi Szépmíves Céh. Kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.