15154.
317. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 800 Ft
1926-1927 Versenynaptár az 1925. évre. Második rész.+Versenynaptár az 1926 évre. Második rész. Bp., Magyar Lovaregylet, XXVIII+501 p.+XXVI+519 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos, néhány gyűrött lapszéllel, ceruzás bejelölésekkel.