Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 39

Ferencvárosi Torna Club (FTC) Évkönyve 1936. Bp., 1936, Aurora Nyomda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15151.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
11

Barcs Sándor (szerk.): Száz éves az MTK-VM Sportklub. Bp. 1988, Népszava Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
15152.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
15153.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1926-1927 Versenynaptár az 1925. évre. Második rész.+Versenynaptár az 1926 évre. Második rész. Bp., Magyar Lovaregylet, XXVIII+501 p.+XXVI+519 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos, néhány gyűrött lapszéllel, ceruzás bejelölésekkel.
15154.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1908 Bern, 1909. Schweizer. Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
15155.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

A.P. Szokolszkij: A megnyitás és a középjáték alapelvei Bp., 1979. Sport.
15156.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Jocha Károly: Bronzérmes győztesek (Ötkarikás beszélgetések III.) Bp., 2010. Geo sport.
15157.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Johannes Emmer (szerk.): Zeitschrift des Deutschen und Oesterreichischen Alpenvereins. Jahrgang 1893. Berlin. Viseltes egészvászon kötésben. Térképmelléklettel.
15158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dr. Gelenczei Emil: A sakk-király magánélete. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1964, Sport. Kiadói papírkötés. Megjelent 3600 példányban.
15159.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Flesch Sándor-Flórián Tibor: Ezüstérmes sakkolimpia.  Bp., 1973. Sport.
15160.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15161.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

2 db sportkönyv: Magyar Olimpiai Lexikon (Bp., 2000); Sport '89 (Debrecen, 1989). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15162.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft