Endrei Judit: Kemény üzenetek - Beszélgetések Kemény Dénessel a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. Bp., 2011. Endrei könyvek. szép állapotban.
Vegyes sport témájú könyvek, 7 db, főként Olimpiai témában (5 db): M. I. Finley, H.W. Pleket: Az olimpiai játékok első ezer éve. Fordította: Szobotka Tibor. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés. Lukács László, Szepesi György: 112 A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Keresztényi József: Az olimpiák történe...
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a borító leszakadt a könyvtestről, az elülső borító hiányzik, a könyvben pár helyen ceruzás bejelölés, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. V. fejezet: Terepjátékok. Bp., 1926, Stádium, 146 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, kissé foltos borítóval, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Dr. Siklóssy László: A magyar sport ezer éve II. kötet. Széchényi-Wesselényi és még egy nemzedék 1820-1874. Bp., 1928, Országos Testnevelési Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.