Dr. Josef Szinnyei: Finnish-ugrische Sprachwissenschaft.(Dr. Szinnyei József: Finnugor nyelvészet.) Sammlung Göschen. Berlin-Leipzig,1922, Walter de Gruyter&Co. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal, német nyelven./Linen-binding, in German language.
Dr. Volenszky Béla (szerk.): Munkamegkönnyítések. Az ember és a többtermelés szolgálatában. Gyakorlati racionalizálás üzemben, üzletben, vállalatban. Ambíció Könyvtár 1. szám. Bp., é.n, Sylvester. Kiadói papírkötés.
Pugin Leo: Franczia nyelv rendszeres tankönyve.(Franczia-magyar és magyar-franczia szótárral.) I. kötet. A polgári iskolák és középtanodák számára. Bp., 1876, Eggenberger (Hoffmann és Molnár), VII+324 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, a borítója részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Dr. Fellner Frigyes: A nemzetközi fizetési mérleg és alakulása Magyaroszágon. Magyar Közgazdasági Könyvtár. Bp., 1908, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat. Átkötött félvászon-kötés, néhány helyen ceruzás aláhúzásokkal.
Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, néhány ceruzás aláhúzással.
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
F(rédéric) Le Play: Instruction sur L'observation des faits sociaux selon la méthode des monographies de familles prope a l'ouverage intitulé les ouvriers européens. Paris, 1887, Au Siége De La Société D'Économie Sociale, XLVIII+160 p. Korabeli félvászon kötés, francia nyelven. Jó állapotban. Pierre Guilaume Frédéric La Play (1806-1882) francia mérnök, közgazdász, szociológus, a konzervatív társa...
Pierre du Maroussem: Les Enquétes. Pratique et Théorie. Bibliothéque générale des Sciences sociales. Paris, 1900, Félix Alcan, 4+328+2+32 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. Pierre du Maroussem (1862-1936) francia jogász, szociológus, egyetemi tanár munkája, alap mű. / Hardback, in french lanuage, in good condition. First edition. Work of Pierre du Maroussem (1862-1936) f...
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.