6 000 Ft
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. I-II. kötet. Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó-Vállalata. Új Folyam XIII-XIV. kötet. Bp.,1893, MTA, XVI+667+1 p.;VII+790+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.