Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harczának története 1848 és 1849-ben. Második kiadás. I kötet. Pest, 1871, Ráth Mór, Álbordázott félvászon kötésben jó állapotban.
Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a hátsó borító egyik sarka gyűrött.
Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
Birányi Ákos: Pesti forradalom (Martius 15-19.), hiteles adatok nyomán. Pest, 1848, Trattner Károly. Facsimile, 437/800. példány, műbőr kötés, jó állapotban.
Püspöki Nagy Péter: Zselis város címere. Bratislava, 1976, Zselizi Városi Nemzeti Bizottság. A szerző dedikációjával. Mellékletekkel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.