Schmitz, Philibert: A bencések civilizációs tevékenysége a XII-től a XX. századig. 1. köt. Pannonhalma, 1998, Bencés Kiadó (Rendtörténeti füzetek 2.). Papírkötésben, jó állapotban.
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
A magyar feltámadás lexikona: a magyar legújabb kor története. Szerk.: Szentmiklóssy Géza. Bp., 1930, Magyar Feltámadás Lexikona. Sok képpel. Kopott bőrkötésben, az elülső borító és a gerinc elválik, a ragasztás több helyen enged, 32 p. hiánnyal.
Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp.,1943, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Úttörő politikatudományi elemzés a politikai pszichológiáról, a politikai nézetek vallásszerűségéről.
Katona István- Romsics Imre A kalocsai érseki egyház története 1. Amely a mohácsi vereség előtti kalocsai érsekeket öleli fel, földrajzi bevezetéssel ugyanezen egyházmegye régi lakóiról és jelenlegi plébániáiró. Kalocsai Múzeumbarátok Köre (Kalocsa) , 2001