15001.
317. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1910, Karl Baedeker, XXII+16+578 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven Egyik térképen szakadás. Szép állapotban, hozzá eredeti papírborítóval! / Linen binding, in German. Twenty-eighth edition, with maps, one map with a small tear. Nice condition with original paper cover