15091.
317. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 200 Ft
10,88 EUR, 12,00 USD
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.