Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 151
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1744611
15036
317
Books: Travelling, Local History
Európa kincsei. Szerk.: Horváth Tiborné. Bp., 2005, M-érték. Kiadói kartonált papírkötés. 1744026
15037
317
Thorday Zoltán: Kisvasutak Magyarországon. Bp., 1989, MÁV Vezérigazgatóság. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1569128
15038
317
Szepesházi Róbert: Szombathely ismertetője. Szombathely, [1943], k. n. Papírkötésben, jó állapotban. 1725086
15039
317
Szakál Aurél: Kiskunhalas anno... Képek Kiskunhalasról. Bp., Kiskunhalas, 1994, Kiskunhalas Város Önkormányzata. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1728054
15040
317
Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban. 1743954
15041
317
Bajomi Lázár Endre (szerk.): A magyar Párizs. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1745605
15042
317
Xantus Zoltán: Ferencvárosi évszázadok. Helytörténeti füzetek. 1992 "Gutenberg unokái" Színes képekkel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú 1745901
15043
317
Varga Ferenc: Szolnoki séták, Szolnok Városi Tanács Művelődési Osztály, 1990 1685308
15044
317
Garai Attila, John Palmer, Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban. 1740651
15045
317
K. Fábián Ilona: A Váradi Regestrum helynevei. Adattár. Szegedi Középkortörténeti Könyvtár 13. Szeged, 1997, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés. 1087654
15046
317
Kasza Sándor dr. (szerk.): Budapest Kézikönyve. II-III. kötet. Magyarország Megyei Kézikönyvei. 1998, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban. 1745664
15047
317
Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1973, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, a kötés jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft