2 Molnár Endre mű egy kötetben: Ujszövetség. Korunk reményeihez alkalmazva. Pesten, 1843, Landerer. Egy protestans küzdelme és diadala... Pozsonyban, 1844, Schmid Antal. Kopott karton kötésben.
Gesangbuch für die evangelisch-lutherische Landeskirche des Königreichs Sachsen. Hersg. Landeskonsortium. Dresden, 1883, Verlag der Neuen Gesangbuchs-Kasse. Az előzéklapon metszettel, aranyozott lapszélekkel, fém kapcsos vászonkötésben, jó állapotban.
Magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes Róm. Katholikus Papság évkönyve és névtára 1904. évre. Szerk.: Egyházi közlöny. Bp.,(1903), Egyházi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.