Ausztria 1913. "Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913" Al emlékérem, füllel és tűvel. Szign.: R. Marschall (25mm) T:2 / Austria 1913. "Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913" Al commemorative medallion, with ear and needle. Sign.: R. Marschall (25mm) C:XF
Ausztria 1933. "Del-Ka 25 éves Jubileum" jelzett Ag emlékérem (16,26g/0.900/35mm) T:2 Austria 1933. "Del-Ka 25th Anniversary" hallmarked Ag commemorative medal (16,26g/0.900/35mm) C:XF
Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat" aranyozott Br emlékérem (6xklf), eredeti dísztokban, angol és kínai nyelvű leírással (40mm) T:PP kis sérülések a tokon China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots series" gold plated Br commemorative medallion (6xdiff), in original case with information in English and Chinese (40mm) C:PP little damage on case
Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / Kormányzás megkezdése" fém emlékérem füllel (22mm) T:2,2- ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Regierungsantritt" metal commemorative medal with ear (22mm) C:XF,VF edge error
Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark
Olaszország(?) DN "LVDOVICVS XII DEI G. FRAN. REX. MEDIOLANI / SEMPER AVGVSTVS VICTOR TRIVMPHANTOR (XII. Lajos Franciaország királya és Milánó hercege" kétoldalas réz érem (73g/61mm) T:2 / Italy(?) ND "LVDOVICVS XII DEI G. FRAN. REX. MEDIOLANI / SEMPER AVGVSTVS VICTOR TRIVMPHANTOR (Louis XII King of France and Prince of Milano)" double-sided copper medallion (73g/61mm) C:XF
Olaszország DN "CAMERA DI COMMERCIO INDUSTRIA ARTIGIANATO E AGRICOLTURA - TRENTO (Kézművesipari és Mezőgazdasági Kereskedelmi Kamara - Trento) Ag emlékérem, hátoldalon jelzett, tokban. Szign.: E. Granero (50,62g/0.800/50mm) T:1- ph. Italy ND "CAMERA DI COMMERCIO INDUSTRIA ARTIGIANATO E AGRICOLTURA - TRENTO" Ag commemorative medallion, hallmarked on reverse in case. Sign.: E Granero (50,62g/0.800/5...
Vatikán ~1900. "XIII. Leó pápa" fém emlékérem, erősen sérült tokban, a tok belső felén négy kaszinó zseton (43mm) T:3 több ph. és ü. Vatican ~1900. "Pope Leo XIII" metal commemorative medallion in damaged case, four casino jetons also in the case (43mm) C:F several edge errors and dings
DN "Szent György" jelzett Ag emlékérem (5,86g/28mm) T:2- patina,fülnyom ND "Saint George" hallmarked Ag commemorative medal (5,86g/28mm) C:VF patina,ear mark