1992. "Szolgálati Jel (érdem után) I., II. és III. osztálya" 3db klf tombak kitüntetés szalagon, mindegyik eredeti tokban T:1- Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff decorations with ribbons, all in case C:AU NMK 785; 786; 787.
1999. "Békefenntartásért Szolgálati Jel" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban T:2 patina Hungary 1999. "Distinction for Service in Peacekeeping" decoration with ribbon, in original case C:XF patina NMK 804.
Független Horvát Állam 1941. "Usztasa" hadifém katonai egyenruha hajtóka jelvény (17,5mm) T:2 patina Independent State of Croatia 1941. "Ustasha" war metal uniform insignia (17,5mm) C:XF patina
Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
Nagy-Britannia 1914-1920. "Győzelmi Medál" kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. "Victory Medal" decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF
Szerbia 1913. "Emlékkereszt 1913 - Balkáni Háborúk" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül (41x41mm) T:2,2- aranyozás lekopott Serbia 1913. "Commemorative Cross 1913 - of the Balkan Wars" gilted bronze decoration without ribbon (41x41mm) C:XF,VF gilt faded
Szovjetunió 1967. "Októberi Forradalom érdemrend" zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán sorszám (43mm) T:1- Soviet Union 1967. "Order of the October Revolution" enamelled and gold plated Ag decoration with ribbon, serial number on reverse (43mm) C:AU