Dorner Anita (?-): Női portré. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, 60x50... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/318/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Dorner-Anita--Noi-portre-Olaj-farost-hatoldalan-jelzett-60x50-cm~II1749330
1749330
10063
318
Leírás: Dorner Anita (?-): Női portré. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, 60x50 cm
: vörös_iván