Az 1960-70-es évek filmtörténete fotókon. 44 darabos, nagy részt eredeti filmfotókból álló gyűjtemény legendás filmekkel, színészekkel. Olasz, francia, és néhány amerikai színész és film. Sok pecséttel és szöveggel jelzett fotó / Movie history collection of the 1960's and 1970's 44 mostly original film photos
cca 1910-1920 Navratilné Hegedűs Rózsika saját készítésű fotóalbuma, benne közel 100 művészi igényű fényképpel. Több fotón is Hegedűs Sándor kereskedelemügyi miniszter, író és családja, valamint lakhelyük. Alatta kézzel írott idézetekkel, versekkel. Szép állapotban, egészvászon kötésben.
cca 1990 Egy magyar diplomata fotó naplója. Kb 120 db fénykép hivatalos programokról, tárgyalásokról igényes berakóban. A képeken ma is aktív politikusok is nagy számban
cca 1950-1960 16 db magyar és küldöldi sajtófotó sport témában. Nagyrészt magyar fotósok pecséttel jelzett alkotásai, néhány darab körbevágva / Sports press photos