Kerámiák Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1750359
11106
318
Art-ceramics
Német kaspó, mázas keménycserép, jelzés nélkül, hibátlan, m:18,5 cm, d:19 cm 1751353
11107
318
3200
Art-ceramics
Fábián Zója (1949-2004): Kalapos lány. Festett kerámia, jelzett, nagyon apró lepattanással, m:22 cm, 19×18 cm 1752302
11108
318
Art-ceramics
Iparművész kétlyukú padlóváza, mázas kerámia plasztikus festéssel, hajszál repedéssel és apró lepattanásokkal, m:50 cm 1687556
11109
318
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia váza, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 17 cm 1687533
11110
318
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 1751879
11111
318
Art-ceramics
Indonéz terrakotta esküvői pár (Loro és Blonyo), hibátlanok, m: 19,5 cm 1749680
11112
318
Art-ceramics
Jelzett német ón fedeles söröskorsó, mázas keménycserép, hibátlan, m: 24 cm 1749337
11113
318
Art-ceramics
Retro füles váza, mázas kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m:12 cm 1749178
11114
318
11000
Art-ceramics
Hatalmas kerámia és porcelán tétel, több jelzett, jó állapotban, összesen: 25 db 1756313
11115
318
Art-ceramics
Mázas kacsa, apró sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 30 cm 1753699
11116
318
Art-ceramics
2 db állatfigura: kerámia őzike, kézzel festett, jelzett (Kerámia Iparművész KSz.), apró kopásokkal, m: 6,5 cm + porcelán medve, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm 1756055
11117
318
Art-ceramics
16 db kerámia és porcelán kulacs, közte 5 db Zsolnay is, apró lepattanásokkal, különböző méretben + 1 db fa kulacs Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft