1915 Várady Albert (1870-?) őrnagy, később ezredes, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred feleségének tábori postája feleségének, beragasztott fotóval, német nyelven, pecsétekkel.
1942-1943 Knoska Ferenc (1919-1942) honvéd halotti értesítője + az 1. honvéd felderítő zászlóalj igazolása Knoska János részére az elhunyt Knoska Ferenc Tűzkereszt kitüntetésének viseléséről + 1938 a Turul Szálloda szilveszteri fogyasztási jegye
1881 Díszes katonai végelbocsájtó levél, gyalogos részére, észak-bácskai 4. honvédzászlóalj, a zászlóalj parancsnokának aláírásával, Szabadka, 15 kr. okmánybélyeggel, Arad sz. kir. város kapitányi hivatalának pecséjtével, javított, ragasztott.
1933 Magyar Ezüst Érdemérem (zöld szalagon) adományozó oklevél Molnár István főtüzér, címzetes tizedes részére, szolgálatban lévő rendőr kommunista tüntetésen való megsegítéséért
cca 1900 Várady Albert (1870-?) később ezredes és tiszttársa a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezredből, keményhátú fotó, Simic, Virovitica (Verőce), sérült, 21x13 cm./ cca 1900 Albert Várady later colonel and his army officer companion, from the 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, Simic, Virovitica (Verőce, Wirowititz), damaged, 21x13 cm.
cca 1900 Huszár tiszt és a lova, Várady Albert (1870-?) ezredes, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének hagyatékából, keményhátú fotó, E. Heiszig, Varasd, sérült , 11x5 cm./ cca 1900 Hussar army officer and his horse, from the heritage of colonel Albert Várady, from the 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, E. Heiszig, Varazdin, damaged,11x5 cm.
cca 1900 Vitéz szokolgrádai Gyurits Belizár (1855-1933) alezredes később altábornagy, a m. kir. varasdi 10. honvéd gyalogezred parancsnoka, keményhátú fotó, Meinhardt Ágoston, Pápa, kissé foltos, 16x10 cm./ cca 1900 Belisar Gyurits (1855-1933) von szokolgráda k.u.k. lieutenant-colonel, later fieldmarshallieutenant, commander of 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, Ágoston Meinhardt, Pápa, l...