12 000 Ft
1731 Házi és uti uj kalendárium, Krisztus urunk születése után 1731dik esztendőre, ... Magyarországra, Erdélyre, és részszerint az ő szomszéd Tartományaira alkalmazott Solanus Sámuel által. (Lőcsei Kalendárium.) Lőtse, Brever János, 52 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötés, néhány lap sarka sérült, az utolsó lap restaurált, intézményi bélyegzővel, korabeli bejegyzésekkel a naptári lapok közötti üres lapokon.