1899 Nagyszombat, Tyrnau, Trnava; Szeminárium, Alsó Hosszú és Nagy Lajos utca, Invalidus templom, Várostorony, Fő tér Nagy Lajos házával. Horovitz Adolf kiadása / streets, square, church, villa. Art Nouveau, floral, litho (EK)
1899 Nagyszombat, Tyrnau, Trnava; régi látkép, Alsó hosszú, Színház és Szemináriumi utca, Invalidus ház és templom, Barátok temploma, Fő tér, Nagy Lajos háza, Szentháromság szobor. Nyomja és kiadja Reisz L. / streets, churches, statue. Art Nouveau, floral
1900 Nagyszombat, Tyrnau, Trnava; Fő tér, Manheimer, Leopold Herzog, Magran Miksa, Bauer, Hugo Martiny üzletei, templom. Kiadja Horovitz Adolf / main square, shops, church (Rb)