1899 Selmecbánya, Schemnitz, Banska Stiavnica; Honvéd szobor az 1848-49-es magyar szabadságharc emlékére, 1899. október 8-án leplezték le. Kapható Joerges Ágost özv. és fiánál 45. sz. / 1848-1849 Heroes statue, monument. Hungarian Revolution of 1848. (kopott szélek / worn edges)
Selmecbánya, Schemnitz, Banska Stiavnica; 1849-es Hodrusbányai csata honvéd emlékműve, emléktábla a hodrusi úton, Pusztelnik ezredes. Grohmann kiadása / Heroes' monument for the battle of Banská Hodrusa in 1849. (EK)
Selmecbánya, Schemnitz, Banska Stiavnica; 1849-es Hodrusbányai csata honvéd emlékműve, emléktábla a hodrusi úton, Pusztelnik ezredes. Joerges kiadása / Heroes' monument for the battle of Banská Hodrusa in 1849, memorial (EK)
Selmecbánya, Schemnitz, Banska Stiavnica; látkép a Leányvárral, háttérben a Kálvária. Joerges / panorama view with castle, Calvary in the background (EK)