2 800 Ft
14
Benedek Elek: Székely tündérország. Székely népmesék és mondák. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.