1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Szili Leontin: Szerelmes muzsikusok. Bp.,é.n.,Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt elülső szenylappal. A szerző, Szili Leontin (1901-1987) által dedikált, dátumozva (1944., könyvnap.)