15823.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Brehm: Az állatok világa III. Emlősök. Párosujjú patások - Páratlanujjú patások - Talponjáró emlősök - Szirénák. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.