15811.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Zimmermann Ágoston-Zimmermann Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944, Kir. Magyar Természettudományi Társulat., VI+376 p.+32 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés.