Dr. Wodetzky József: Üstökösök. Népszerű Természettudományi Könyvtár 1. Bp.,1910, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Csia Sándor: A nemi kérdés orvosi s bibliai szempontból. Bp.,(1912), Bethánia. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, laza fűzéssel, címlappal.
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, belül ragasztott, kopottas állapotban.
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Kenyeres Emlékkönyv. Dr. Kenyeres Balázs egyetemi nyilvános rendes tanár negyven éves tanári működése alkalmából tisztelői, tanítványai és munkatársai által írt közlemények. Bp.,1935, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Törvényszéki Orvostani Intézete. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
Forró Pál: Te... és a szerelem. A nemek harca modern megvilágításban. Bp.,1935, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, kissé szakadozott borítóval.
Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,"Petőfi". Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.
Zimmermann Ágoston-Zimmermann Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944, Kir. Magyar Természettudományi Társulat., VI+376 p.+32 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés.