15028.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Karl Baedeker: Paris et ses environs. Appendice du Guide a Paris. Leipzig-Paris, 1911, Karl Baedeker, XXVI+481 p.+58 p. 17. kiadás. Számos térképpel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban./ Linen-binding, in French language. 17. Edition.