15178.
318. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos képpel illusztrálva.Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, javított gerinccel és borítóval, de belül jó állapotban.