Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötésben, kissé foltos, kissé sérült elülső borítóval, de belül jó állapotban.
Rácz István: Ilyenek a finnek. (Bp.), 1944, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 105+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a fotók felvágatlanok, a papír védőborító részben hiányos, egyébként jó állapotban.
Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Szerk.: Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna. Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
Vadas Ferenc: Tolna megye múzeumai. 1981-1985. Béri Balogh Ádám Múzeum Évkönyve. Szekszárd, 1986, Béri Balogh Ádám Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus 3/5 füzet. Szerk.: Sántháné Antal Sára, Sipos György, Szabó László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1991, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 300 példányban.
Bessenyei József: Diósgyőr vára és uradalma a XVI. században - források -. Tanulmányok Diósgyőr történetéhez 2. Miskolc, 1997, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Miskolci Egyetem Történelem Segédtudományai Tanszék. Kiadói papírkötés.
Jan Zachwatowicz-Piotr Bieganski: The old town of Warsaw. Warszawa, 1956, Budownichtwo i Architektura. Kiadói egészvászon, fekete-fehér és néhány színes fotókkal, és illusztrációkkal, angol nyelven/ Linen-binding, in English language.