Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1757998
15036
318
Books: Travelling, Local History
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel. 1748868
15037
318
Karádi Zsolt et al.: Porba hullott gyöngyszem, Nyíregyháza. Nyíregyháza, 1995, Start. Papírkötésben, jó állapotban. 1750462
15038
318
Illustrierter Führer durch das Berner Oberland und über die Lötschbergbahn. Zurich, 1929, Brunner&Co., 96+8 p.+ 1 kihajtható térképpel. Fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon hibajavítós folttal./ Paperbinding, in German language. 1750473
15039
318
Venise et ses environs. Rome-Milan-Florence-Venise, é.n., A. Scrocchi, XVII+206 p.+ 1 kihajtható térképpel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis sérüléssel. / Venise et ses environs. Rome-Milan-Florence-Venise, A. Scrocchi, XVII+206 p.+ 1 map. In French language. Paperbinding, with little damage on the cover. 1748518
15040
318
Incze Gábor: A felszabadult kelet. Bp., 1941, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Sérült, tűzött papírkötésben. 1750965
15041
318
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval. 1751663
15042
318
Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. 1748637
15043
318
Somogyi József: Kaposvár. Kaposvár, 1986, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 1758297
15044
318
Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék ls idegenvezető címtár. 200p. + 21 térkép. Egyik szakadt. Kopott félvászon kötésben. 1758298
15045
318
A régi Pest-Buda: hasznos mulatságok. Bp., 1957. Bibliotheca. Szép állapotban. 1758301
15046
318
Zolnay László: A budai vár. Bp., 1986, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. + Budapest, Corvina, 1972 1750441
15047
318
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante, 208 p. Fekete-fehér képekkel, térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft