Ausztria DN "Kammer für Arbeiter und Angestellte Niederösterreich / 25 Jahre im Dienste der Volkswirtschaft" jelzett Ag emlékérem (30,39g/0.900/40mm) T:2 Austria ND "Kammer für Arbeiter und Angestellte Niederösterreich / 25 Jahre im Dienste der Volkswirtschaft" hallmarked Ag commemorative medallion (30,39g/0.900/40mm) C:XF
Ausztria DN "Ausztria Nemzeti Tanácsa és Szövetségi Tanácsa" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1- Austria ND "National Council and Federal Council of Austria" gilt Br commemorative medallion (60mm) C:AU
Franciaország DN "École des hautes études en sciences sociales" peremén jelzett Br emlékérem tokban (68mm) T:1- France ND "École des hautes études en sciences sociales" Br commemorative medal marked on edge, in case (68mm) C:AU
Izrael 1979. "50 éves az Izraeli Zsidó Szövetség" peremen jelzett, számozott Br emlékérem (59mm) T:1- Israel 1979. "Jewish Agency for Israel Jubilee 1929-1979" on the edge hallmarked, numbered Br commemorative medallion (59mm) C:AU
Izrael DN "WIZO - Cionista Nők Nemzetközi Szervezete" aranyozott fém emlékérem (60mm) T:2 ragasztónyom Israel ND "WIZO - Women's International Zionist Organization" gilt metal commemorative medallion (70mm) C:AU gluemark
Nagy-Britannia 1912. "Modern Művészetek és Ipar / Nemzetközi Kiállítás - London 1912" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Revillon (59mm) T:2,2- ph. Great Britain 1912. "Modern Arts and Industry / International Exhibition - London 1912" double sided Br commemorative medallion. Sign.: Revillon (59mm) C:XF,VF edge error