Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1751483
30764
318
3400
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "Királyi párok" sorozat: "Szent István és Gizella 995", "Mátyás és Beatrix 1476" és "Ferenc József és Erzsébet 1854" ezüstözött Cu-Ni emlékérmek eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP 1751477
30765
318
Numizmatika
DN "Reneszánsz szett" ezüstözött Cu-Ni emlékérem sorozat dísztokban, benne "Mátyás", "Beatrix", "Budai vár" (38,61mm) T:PP kis patina 1705461
30766
318
Numizmatika
DN "Árpád-Házi Szentjeink" 6db klf ezüstözött Cu-Ni emlékéremből álló éremszett díszdobozban (20g/38,61mm) T:PP 1755595
30767
318
Numizmatika
2009. "Rendszerváltás szett": "Nagy Imre újratemetése 1989. 06. 16.", "A Vasfüggöny átvágása 1989. 06. 27." és "Első szabad választások 1990. 03. 25." ezüstözött Cu-Ni emlékérmek (38,61mm) T:2,2 eredetileg PP 1751538
30768
318
Numizmatika
DN "Koronázási szett - 1867" aranyozott rézötvözet utánveret emlékérem pár dísztokban, tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP 1754252
30769
318
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.925/30mm) T:PP 1755230
30770
318
Numizmatika
DN "Hunyadi Mátyás koronázása 1464" aranyozott fém emlékérem (46mm) T:PP 1706125
30771
318
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - Ferenc József koronázási emlékérem 1892" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1706131
30772
318
Numizmatika
DN "1908. 100K Ferenc József" aranyozott Cu emlékérem "COPY" beütéssel T:PP 1706122
30773
318
Numizmatika
1938. 100P aranyozott Cu utánverete, tanúsítványa T:PP 1737922
30774
318
Numizmatika
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József milleniumi aranytallér 1896" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP ujjlenyomat 1738994
30775
318
Numizmatika
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József jubileumi 100 korona 1907" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5,5g/0.999/25mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft