Festmények és grafikák Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1717215
10317
319
Szebényi Ágnes (?- ): Reggel, akvatinta, papír, jelzett, számozott (2/50), 18×19,5 cm 1251007
10318
319
Szennik György (1923-2007): Badacsonyörsi strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×49 cm 1745652
10319
319
Szepesi jelzéssel: Téli patak kőhíddal. Olaj, vászon, sérült, 48×69 cm 1217520
10320
319
Szécsi Magda (1958-): Arcunk titkai. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19x13 cm 1718326
10321
319
14000
Székács Zoltán (1921-1983): Ártéri fák. Akvarell, papír, jelzett, 51×37 cm 554610
10323
319
Székely jelzéssel: Utca részlet, pasztell, karton, üvegezett keretben, 45×35 cm 1728823
10326
319
Szőnyi jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 49×23 cm 1739310
10327
319
Szőnyi jelzéssel: Házetetők. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm 1760293
10328
319
T. Tamás Árpád (?- ): Fej, hidegtű, papír, jelzett, 28×21 cm 1503223
10329
319
Tavaszy Noémi (1927-): Körtánc. Linó, papír, jelzett, műanyag keretben, 25×19 cm 680390
10330
319
Timár jelzéssel: Orgonás csendélet. Akvarell, olaj, karton, üvegezett, ovális keretben, sérülésekkel 61x74cm 1466515
10332
319
Tóth Árpád (1950- ): Fragmentumok, plasztikmetszet, papír, jelzett, egyszeri levonat, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 47×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft