Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db: Beke László: A lóhere rákbetegsége. II. kiadás. Magyaróvárott, é.n., Mosonvármegye Könyvnyomdája, 6 p. + Hegyi Dezső: A lóhere anthrakózisa (fekélykór.) Mezőgazdasági Szemle különlevonata. Bp., é.n., Pátra, 3 p.
5 db különféle orosz nyelvű ex librisekkel, grafikákkal kapcsolatos érdekes nyomtatvány, katalógus. / Five volumes of various journals, catalogues, on the topic of bookplates and other printmaking studies, all in Russian language.