cca 1930-1963 Vegyes térkép tétel, közte két nyomtatvánnyal, 6 db (4 térkép, 2 nyomtatvány): Csona.-Magyarország autótérképe (1:400.000, Shell Kőolaj Rt.) Budai hegyek turista térképe (Aczél-testvérek), Nordost-Frankreich, Park Hotal, Iglis Austria, utazási prospektus, Budapesti V. kerületi Eötvös József gimnázium évkönyve az 1962-1963. iskolai évről, 4 térkép, 2 nyomtatvány, a térképek szakadtak,...
cca 1891-1914 8 db erdélyi katonai térkép, 2 vászonon, Nagyvárad (2 db), Al-Duna (2 térkép összeragasztva), Bucsa és Rossia, Szalács-Bihar-Diószeg, Lugos, változó, kissé viseltes állapotban, többnyire hajtásnyomokkal, az al-dunai térkép sérült, hiányos, a Szalács-Bihar-Diószeg térkép szélei hajtottak, a Bucsa-Rossia térkép szakadozott.